Select Page

Your advantage…

Pomoc prawna

Specjalistyczne usługi świadczone przez wybitnych ekspertów prawa własności intelektualnej.

Szkolenia i warsztaty

Szkolenia dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb i Twojego zespołu.

Specjalistyczne doradztwo w zakresie prawa własności intelektualnej, nieuczciwej konkurencji i prawa nowych technologii

Kancelaria powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów na najwyższy poziom usług w zakresie prawa własności intelektualnej w połączeniu z nowoczesnym sposobem doradztwa.

Na sukces Kancelarii składa się moje 15 letnie doświadczenie w obszarze prawa autorskiego, prawa nieuczciwej konkurencji i nowych technologii, doskonałe rozumienie otoczenia biznesowego klientów oraz współpraca z wybitnymi specjalistami w tych dziedzinach prawa.

Skutecznie zabezpieczam firmy przed nieuczciwymi działaniami konkurencji, chronię prawa autorskie oraz doradzam w rozwoju innowacyjnych projektów zaspokajając najwyższe wymagania klientów cyfrowych.

Od ponad 15 lat ze spektakularnymi sukcesami reprezentuję klientów w procesach sądowych i arbitrażowych.

Pracujemy według nieszablonowych metod i najwyższych standardów

Proponowane przez nas rozwiązania są jednoznaczne i zrozumiałe. Zapewniamy skuteczność podejmowanych działań. Zmieniamy sytuacje kryzysowe w sukcesy tworząc strategię działania dla bezprecedensowych spraw.

Budujemy trwałe i silne relacje

Jesteśmy dostępni i otwarci. Mówimy wprost o trudnościach, zagrożeniach i ryzykach prawnych. Nasze wartości etyczne to nasz znak firmowy. Pracujemy tak, abyś czuł się pewnie, bezpiecznie i miał świadomość, że otrzymujesz usługi najwyższej jakości.

Skuteczność to nasza przewaga

Przed rozpoczęciem pracy poznajemy biznes naszych klientów – rozmawiamy o priorytetach i celach strategicznych. Pomagamy osiągać cele biznesowe. Mamy wysoką skuteczność w zawieraniu ugód, wygrywamy procesy sądowe i skutecznie egzekwujemy wyroki.

t

Własność intelektualna, prawo autorskie, znaki towarowe

Chronię prawa autorskie, zabezpieczam znaki towarowe i wdrażam innowacyjne rozwiązania w budowaniu wartości biznesu.

Nieuczciwa konkurencja

Moją misją jest ochrona biznesu przed nieuczciwym działaniem konkurencji na poziomie krajowym i międzynarodowym.
~

Ochrona marki i dóbr osobistych

Przygotowuję strategie na wypadek kryzysu wizerunkowego firm, osób publicznie znanych, osób fizycznych, zapewniam ochronę procesową.

Nowe Technologie

Doradzam w transakcjach transferu technologii o zasięgu globalnym, projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych projektów i e-commerce.

Reklama, marketing

Doradzam przy produkcji kampanii reklamowych, identyfikacji wizualnej firm i rozwiązaniach marketingowych.
w

Mediacje, spory sądowe i arbitraż

Skutecznie chronię w mediacjach, procesach sądowych i arbitrażowych polskie i międzynarodowe organizacje.

Prawo prasowe, wydawcy, nadawcy, produkcja filmowa i muzyczna

Doradzam wydawcom prasowym i cyfrowym, obsługuję nadawców, produkcje filmowe i muzyczne.

Ochrona danych osobowych

Wdrażam procesy ochrony danych osobowych.

Szkolenia i warsztaty

Moją pasją jest dzielenie się wiedzą i praktycznym doświadczeniem.
Kancelaria organizuje szkolenia prawne z zakresu prawa własności intelektualnej i prawa autorskiego. Odkrywany prawne tajemnice korzystania z tych praw w Internecie, przekazujemy nasze doświadczenie każdej branży biznesu bez ograniczeń. Szkolenia prowadzą wybitni specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach, dający gwarancję najwyższej jakości.

Dla kogo?

W naszej wieloletniej praktyce przeprowadziliśmy szkolenia dla setek osób i firm.
Grupą docelową są osoby zajmujące strategiczne role w firmie, pracujące w działach marketingu, reklamy, sprzedaży, PR, compliance, które
w swojej codziennej pracy wykonują zadania wymagające znajomości przepisów i ich odpowiedniego zastosowania. Odciążamy wewnętrzne działy prawne, dostarczając narzędzia pozwalające wykonywać ich codzienną pracę bez angażowania osób trzecich, w sposób bezpieczny i z zyskiem dla firmy.
Szkolimy członków organów zarządczych i nadzorczych – dając narzędzia do sprawczego kontrolowania biznesu i zapewnienia mu bezpieczeństwa prawnego.

Szkolimy w nowatorski sposób gwarantujący sukces

Szkolimy w sposób jasny, zrozumiały, na najwyższym merytorycznym poziomie. Pokazujemy, jakie regulacje i w jaki sposób wpływają na rzeczywistość biznesową naszych klientów.
Dostosowujemy tematykę szkoleń do branży, potrzeb i rynku konkretnego klienta. Słowem „szyjemy szkolenia na miarę” co pozytywnie wyróżnia nas na rynku.
Dla omówienia problemów naszych klientów organizujemy praktyczne warsztaty. Szkolimy na bazie przykładów. Podczas szkoleń odpowiadamy na bieżąco na zgłaszane przez uczestników pytania, pokazujemy prawidłowe, najczęściej stosowane rozwiązania i sposoby praktycznego radzenia sobie z wyzwaniami.
Organizujemy szkolenia zarówno dla poczatkujących jak i zaawansowanych uczestników, jednodniowe dla danego działu, jak i kompleksowe rozwiązania szkoleniowe dla całej organizacji Klienta.
Przekazywane informacje są zawsze aktualne,
a szkolenia przeprowadzone w miłej i profesjonalnej atmosferze, przystępnym i łatwym do zapamiętania językiem.
Nie opowiadamy uczestnikom jedynie o przepisach, rozporządzeniach czy dyrektywach unijnych, lecz pokazujemy jaki jest ich realny wpływ na daną organizację. Rekomendujemy praktyczne rozwiązania.
W swojej ofercie mamy również szkolenia z aktualnie nurtujących rynek tematów,
z dziedzin budzących największą ciekawość rynku. Bieżąca oferta tego rodzaju szkoleń
i warsztatów znajduje się na stronie internetowej _____ oraz w naszych mediach społecznościowych.
Szkolenia prowadzimy w miejscu uzgodnionym z Klientem, zarówno w jego siedzibie jak
i w wyjątkowych miejscach zaproponowanych przez Media Law.
Zdajemy sobie sprawę, że omawiane na szkoleniach zagadnienia nie zawsze są łatwe,
a przyswojenie informacji wymaga czasu, dlatego podczas szkoleń i warsztatów wykorzystujemy doskonałej jakości, przystępne materiały i prezentacje, które każdorazowo udostępniamy uczestnikom. Naszym Klientom zapewniamy natomiast profesjonalny feedback na temat tego w jakim stopniu uczestnicy szkolenia przyswoili sobie prezentowany materiał.

Co zyskujesz?

Wiedzę, której wcześniej nie miałeś. Świadomość jak działa prawo, poczucie sprawczości i bezpieczeństwa biznesu. Dostajesz narzędzia jak chronić i maksymalizować swój biznes.

Szkolenia zamknięte

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Szkolenia otwarte

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

O mnie

Jestem ekspertem prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii i nieuczciwej konkurencji, pełnomocnikiem w precedensowych procesach sądowych i arbitrażowych o ochronę praw autorskich, ochronę dóbr osobistych i czyny nieuczciwej konkurencji oraz w sprawach z zakresu nowych technologii.

Od 15 lat doradzam największym polskim i międzynarodowym firmom z innowacyjnych sektorów biznesu.

Wykładam na konferencjach o tematyce praw autorskich i nowych technologii, jestem konsultantką w procesach legislacyjnych dotyczących prawa autorskiego w Komisjach Sejmowych RP, Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego i organizacjach branżowych. Prowadzę szkolenia prawne zaprojektowane według potrzeb moich klientów.

Dążę do tego, aby świadczone przeze mnie usługi łączyły elementy, które dają najlepszy efekt biznesowy – nieszablonowe i odważne rozwiązania, kreatywność pozwalająca wykorzystywać prawo bez ograniczeń i otwarty kontakt z klientem. Wierność wartościom i współdziałanie z najlepszymi fachowcami daje fundamentalne rezultaty.

Edukacja
  • Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.
  • Podyplomowe Studia Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego na Uniwersytecie Jagiellońskim.
  • The University of the West of England, Bristol – studium prawa brytyjskiego.
  • Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
Wiarygodność biznesowa
  • Partner i Szef Departamentu Mediów i Nowych Technologii w wiodącej polskiej kancelarii prawnej.
  • Agora SA – Dyrektor Działu Prawnego Grupa Radiowa Agora SA i Dyrektor Działu Prawnego Czasopism w Agora SA.
  • Netia SA – obsługa spółki w zakresie prawa telekomunikacyjnego i giełdowego.
  • Baker & McKenzie – udział w transakcjach fuzji i przejęć w skali międzynarodowej, prowadzenie projektów z zakresu prawa konkurencji i własności intelektualnej o zasięgu globalnym.
  • Linklaters – prawna obsługa spółek telekomunikacyjnych w procesach fuzji i przejęć, joint-venture, oraz w zakresie prawa antymonopolowego.
  • Wardyński & Wspólnicy – udział w projektach inwestycyjnych, zakładania i przekształcania spółek z udziałem podmiotów zagranicznych.
Moje pasje

Pasje to istotna część mojego życia. Zapewniają dobrą energię niezbędną do realizacji zawodowych wyzwań. Interesują mnie nowe technologie i ich wpływ na naszą rzeczywistość: Sztuczna Inteligencja, Wirtualna Rzeczywistość, Internet Rzeczy. Podziwiam wizjonerstwo Elona Muska i intuicję biznesową Richarda Bransona – to moje inspiracje.
Wolny czas lubię spędzać na polu golfowym i podróżując.